Warsaw Open U17 men
Warsaw, 02-03.10.2010

category: 60 kg.

1 Adlan Katchikaev Topsportschool Vlaanderen
2 Rybinas Regimantas Lithuania
3 Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
3 Dobranowski Bartosz MOSiR Bochnia
5 Migacz Paweł AZS AWF Warszawa
5 Itrych Łukasz UKS Galeon Gdynia
7 Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7 NASIROVS ABULFAZ V.ZELONIJA DZUDO SKOLA
Hojak Martin 
Bezigrad Płocheć J. 
Płocheć Jakub 
MKS Truso Elbl±g Szerszeniewski P. 
Szerszeniewski Przemysław 
AZS AWF Warszawa Szerszeniewski P. 
 
Dobranowski B. 
Dobranowski Bartosz 
MOSiR Bochnia Dobranowski B. 
Bumeisters Gints 
Dinamo LAT Dobranowski B. 
Chyvil Yahor 
FSK "Ogoniok" Chyvil Y. 
 
Dobranowski B. 
Kuban Aleksander 
Gwardia Warszawa Ali P. 
Ali Piotr 
UKS Olimp Rawicz Vilpisauskas V. 
Vilpisauskas Vilius 
Lithuania Vilpisauskas V. 
 
Vilpisauskas V. 
KARKLINS Karlis 
LIDO Krajewski Ł. 
Krajewski Łukasz 
UKS "Siódemka" Sochaczew Pogodziński M. 
Pogodziński Maciej 
KS "START" Radom Pogodziński M. 
 
Adlan K. 
Dulski Mateusz 
GKS Olimpia Grudzi±dz Dulski M. 
Sadowski Mateusz 
UKJ Yuko Józefów G±sowski M. 
G±sowski Michał 
UKJ "Ry¶" G±sowski M. 
 
Garbacz M. 
Garbacz Mateusz 
UMKS Żak Kielce Garbacz M. 
Iżykowski Marcin 
UKS Kodokan Szczecin Garbacz M. 
Baranow Nikita 
Kaliningrad Baranow N. 
 
Adlan K. 
Radgowski Piotr 
KJ Politechniki Białostoc Kondracki M. 
Kondracki Marcin 
UKS Galeon Gdynia Wi¶niewski M. 
Wi¶niewski Michał 
UKS Junior Lipno Wi¶niewski M. 
 
Adlan K. 
Duda Davis 
Dinamo LAT Duda D. 
 
Adlan K. 
Adlan Katchikaev 
Topsportschool Vlaanderen Adlan K. 
 
Adlan K. 
Itrych Łukasz 
UKS Galeon Gdynia Itrych Ł. 
Frey Johannes 
NWJV Itrych Ł. 
Perczyński Piotr 
uks judo kontra Perczyński P. 
 
Rybinas R. 
Domagała Maciej 
KS Gwardia ŁódĽ Rybinas R. 
Rybinas Regimantas 
Lithuania Rybinas R. 
Madej Paweł 
K.S. Judo Gwardia Koszali Madej P. 
 
Rybinas R. 
Berliński Patryk 
KS "Gwardia" ŁódĽ Jelko M. 
Jelko Maes 
Topsportschool Vlaanderen Kozłowski W. 
Kozłowski Wojciech 
Czarni Bytom Kozłowski W. 
 
Skopnenko P. 
Skopnenko Pavlo 
Ippon Kiev Skopnenko P. 
 
Skopnenko P. 
Ulicki Maciej 
UKS Siódemka Sochaczew Ulicki M. 
 
Rybinas R. 
NASIROVS ABULFAZ 
V.ZELONIJA DZUDO SKOLA NASIROVS A. 
Ireland Connor 
Wales NASIROVS A. 
Kusa Piotr 
UKS 6 Piła Kusa P. 
 
Migacz P. 
Giża Michał 
AZS-UKW Bydgoszcz Wójtowicz J. 
Wójtowicz Jakub 
UKS Legion Zamo¶ć Migacz P. 
Migacz Paweł 
AZS AWF Warszawa Migacz P. 
 
Migacz P. 
Kryzius Lukas 
Lithuania Stodolski T. 
Stodolski Tomasz 
UKS Le¶nik Kaczory Stodolski T. 
Radgowski Paweł 
KJ Politechniki Białostoc Radgowski P. 
 
Sindjajevs V. 
Sindjajevs Viktors 
Dinamo LAT Sindjajevs V. 
 
Sindjajevs V. 
Radoń Konrad 
UKS Junior Lipno Radoń K. 
 


Repasages:

Bumeisters G. 
Bumeisters G. 
Chyvil Y. 
Szerszeniewski P. 
Szerszeniewski P. 
Szerszeniewski P. 
Vilpisauskas V. 
Szerszeniewski P. 
 
Duda D. 
Duda D. 
Duda D. 
Wi¶niewski M. 
Garbacz M. 
Garbacz M. 
Szerszeniewski P. 
Migacz P. 
Domagała M. 
Domagała M. 
Madej P. 
Itrych Ł. 
Itrych Ł. 
Itrych Ł. 
Skopnenko P. 
Itrych Ł. 
 
Wójtowicz J. 
Wójtowicz J. 
NASIROVS A. 
NASIROVS A. 
NASIROVS A. 
Sindjajevs V. 
Dobranowski B. 
Dobranowski B.